Flexypos dokunmatik bilgisayar

Dokunmatik Bilgisayar

Hayatını kolaylaştırmak isteyenler için yeni nesil dokunmatik özellikli bilgisayarlar üretilmeye devam ediyor. Firmamızda satışa sunulan dokunmatik bilgisayar ürünleri sayesinde artık işlerinizi kolay bir şekilde yapacak ve kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Firmamız, iletişim ürünlerini satın almak ve ürünler hakkında gerekli desteği almak isteyenler için dört dörtlük hizmet sunuyor. Sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde bilişim sektöründe en önemli adımları atarak çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyor. Böylece siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünlerini sunuyoruz.

Dokunmatik Bilgisayarların Genel Özellikleri

Firmamızda hizmete sunulan bu bilgisayar ürünleri sayesinde tüm işlerinizi tek bir tıkla halledeceksiniz. Firmamızda bulunan bu bilgisayarların genel özellikleri arasında; geniş ekran özelliğine sahip olma, Windows 7 ve 8 işletim sitemini destekleme, Intel Core işlemciye sahip olma, ağır olmaması, kolay taşınabilir olması gibi özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde işlerinizi daha kısa sürede bitireceksiniz.

Dokunmatik Bilgisayar Modelleri

Firmamız tarafından hizmete sunulan dokunmatik bilgisayar ürünleri, birden farklı model seçenekleriyle hizmete sunuluyor. Hizmete sunulan bilgisayar modellerimiz arasında; Posbank Apexa G, Posbank Anyshop Prime, Posbank Imprex Prime, Flexi Pos gibi modeller bulunuyor. Sizde bu modellerden ihtiyacınıza uygun olanı satın almak isterseniz, bizimle iletişime geçerek fiyatlar hakkında teklif alabilirsiniz. Alacağınız bilgisayarlarda sizlere en ideal fiyatları sunduğumuzdan dolayı, tüm işlerinizi rahat bir şekilde yapacaksınız. Ürün çeşitlerimize menüdeki ürünler kısmından online kataloğumuzu açarak erişebilirsiniz.