barkod-okuyucu cesitleri

Barkod Okuyucu Sistemleri

Karatel Bilişim Güvenlik Danışmanlık firmamızda telekomünikasyon ve bilişim alanında oldukça geniş bir sektöre hizmet veriyoruz. 30 yıldır bu sektörde sunduğumuz kaliteli hizmet. güvenilir barkod okuyucu çeşitleri ile sektörün en öncü kuruluşuyuz.

Barkod Okuyucu Sistemleri Nedir?

Barkod okuyucu sistemleri, süper marketler, marketler ve alışveriş merkezlerinde bulunan, ürünlerin barkodundan ürünle ilgili bilgileri ve fiyatları okuyan ürünlerdir. Günden güne gelişen teknolojileri firma olarak değerlendirerek ve uzmanlaşmaya çalışarak OT/VT alanında da birçok ürün sunmaktayız. Barkod okuyucu çeşitleri sayesinde stok takibi yapma işlemleri süre açısından kısalmıştır. Minimum süreyle maksimum iş yapma hizmetini siz de bu cihazlar sayesinde işlerinizin süresini kısaltarak, düzenli bir biçimde ve maksimum işi yapabilirsiniz.

cs 26 2d-barkod-okuyucu

Çalışma Mekanizması olarak bu cihaz; ürünlerin fiyatlarının otomatik olarak okutup bilgisayar aracılığıyla tüm bilgilerin bilgisayara toplanmasını sağlıyor. Ürün ile ilgili tüm bilgiler bu cihaz ile öğrenilebiliyor. Bazı süper ve hiper marketlerin raf aralarında bulunan bu cihaz, müşterilerin fiyat bilgilendirmesi almak için ve çalışanların o ürünün fiyatını kolay bir biçimde öğrenmesini sağlıyor. Barkod dediğimiz çizgi ve rakamların üzerinde yer aldığı etiketi okuyan ürünün fiyatıyla ilgili bilgileri küçük ekrana yansıtıyor.

Çalıştığımız Markalar ve Çeşitleri

El tipi ve masa tipi olarak 2 çeşit olarak birbirinden farkları bulunan bu okuyucular istediğiniz veri bağlantısına ve veri hızına göre, kablolu ya da kablosuz oluşuna göre değişiyor. Perkon ve Honeywell ürün grubu en çok satışını yaptığımız markalarıdır. Siz de sipariş vermek için ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.