kablosuz1

Kablosuz Çağrı Butonları

kablosuz2

Kablosuz Çağrı Alıcılar

kablosuz3

Aksesuarlar

Çağrı butonları RF teknolojisi ile çalışan bir verici sistemidir. Kablosuz çağrı butonları masa üzerinde yada duvara monte edilerek kullanılabilir. Çağrı Alıcıları RF Teknolojisi ile çalışan bir alıcı sistemidir. Masa/Duvar tipi yada taşınabilir Mobil sistem saat tipi odelleri mevcuttur. Çağrı butonlarının masa üzerinde daha şık ve kullanışlı hale gelmesini sağlayan ve farklı modellerden oluşan plexiglastan yapılmış ürünlerden oluşur.

Kablosuz çağrı sistemleri RF teknolojisiyle çalışan iletişim araçlarıdır. Restoranlar, cafeler, hastaneler, oteller, marketler,fabrikalar vb. Kısacası çağrı gerektiren her noktada uygulanabilecek sistemlerdir. Kurulumu basit, kablolama veya ek bir sistem ihtiyacı olmadan çalıştırılabilir.

1. Vericiler

Verici, müşteri ya da kullanılan yere göre çağrıyı yapan kişinin kullanacağı cihazdır. Verici üzerindeki düğmeye basarak, alıcıya RF sinyalleri iletilmektedir. Vericilerin dahili güç birimleri bulunmaktadır. Bu nedenle elektrikten bağımsız istenilen yere konulabilir.

Modele göre 1, 2, 3, 4, 5, 6 düğmeli olabilir. Çağır, hesap iste, iptal et gibi.

Duvar ve şemsiyelere monte edilebilecek şekilde düzenlenmişlerdir.

2. Alıcılar

Kablosuz alıcılar kolda saat şeklinde, bir masa üstünde veya duvara asılı olarak kullanılabilir.

El Kol Hareketlerine, Yüksek Sesle Seslenmeye Son..!

Kablosuz Çağrı Sistemlerinde; santral sistemine, kablolama ve kuruluma gerek yok!
Bizimle iletişime geçin

OMC 999 Müşteri Çağrı Paneli

Kablosuz Çağrı arama verici tuş paneli 0 ~ 9 arası tuş kombinasyonu ile 999 farklı noktaya sinyal gönderebilir. en son RF teknolojisi ile  yüksek performanslı  dijital tanımlama teknolojisi ile tanımlanarak çalışır.

 

OP 3 Peçetelik Garson Çağrı Butonu

3 Fonksiyonlu Buton özelliğine sahiptir  Şık bir Peçetelik üzerinde dizayn edilmiş.servis fonksiyonları yanı sıra peçetelik üzerinde bulunan reklam alanı sayesinde işletmelerin kendi menü bilgilerini yada farklı firmaların tanıtım reklamlarını yapma özelliğine sahip çok yeni bir üründür. SİPARİŞ, HESAP, İPTAL  ifadelerini belirten butonları sayesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan hizmeti hızlandıran bir sistemdir. 500 metre verici sinyal özelliğine sahiptir. 000-999 kanal alıcı ekranlı ve saat alıcı ile çalışır.

[/row]

OP 5 Peçetelik Garson Çağrı Butonu

5 Fonksiyonlu Buton özelliğine sahiptir  Şık bir Peçetelik üzerinde dizayn edilmiş.servis fonksiyonları yanı sıra peçetelik üzerinde bulunan reklam alanı sayesinde işletmelerin kendi menü bilgilerini yada farklı firmaların tanıtım reklamlarını yapma özelliğine sahip çok yeni bir üründür. SİPARİŞ, HESAP, İPTAL ve ayrıca müşteri memnuniyetini belirten MUTLU ve MUTSUZ  ifadelerini belirten butonları sayesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan hizmeti hızlandıran bir sistemdir. 500 metre verici sinyal özelliğine sahiptir. 000-999 kanal alıcı ekranl ve saat alıcı ile çalışır.

TSYK200–1

Su geçirmez özelliğe sahip kumsallarda ,havuz başlarında kullanılmak üzere tasarlanmış şemsiye ayaklarına monte edilme özelliğine sahiptir.

TSYK500–6

3 Fonksiyonlu 6 Buton özelliğine sahiptir. (Türkçe ve İngilizce )  Sipariş, Hesap ve İptal butonları sayesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan hizmeti hızlandıran bir sistemdir. LED aydınlatma özelliğine sahiptir arama fonksiyonlarına göre LED renkleri kırmızı ve mavi olarak yanar. 500 metre verici sinyal özelliğine sahiptir. 000-999 kanal alıcı ekran ve saat alıcı ile çalışır.

YK1000–1C

500 metre verici sinyal özelliğine sahiptir. 00-99 kanal alıcı ekran ile çalışır.

Kablosuz Çağrı Sistemi çağrı hizmeti veren elektronik ürün bir tür. Bu ürünü kullanmak için ayrıca bir santral ve kablolama sistemine gerek yoktur.yaygın olarak cafe, bar, KTV, kulüp, mağaza, hastane ve benzeri, restoranlarda kullanılır.

YK200–1C

Kol saati biçiminde hazırlanmış olup gerektiğinde masa üstünde, yaka kartı arkasında ve kol saati şeklinde kola takılarak kullanılabilir.

YK500–1F

500 metre verici sinyal özelliğine sahiptir. 000-999 kanal alıcı ekran ve saat alıcı ile çalışır.

Kablosuz Çağrı Sistemi çağrı hizmeti veren elektronik ürün bir tür. Bu ürünü kullanmak için ayrıca bir santral ve kablolama sistemine gerek yoktur.yaygın olarak cafe, bar, KTV, kulüp, mağaza, hastane ve benzeri, restoranlarda kullanılır.

YK500–3H

3 Fonksiyonlu Buton özelliğine sahiptir  ÇAĞRI, ACİL ve İPTAL butonları sayesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan hizmeti hızlandıran bir sistemdir. 500 metre verici sinyal özelliğine sahiptir. 000-999 kanal alıcı ekran ve saat alıcı ile çalışır.

YK500–3S

3 Fonksiyonlu Buton özelliğine sahiptir  Sipariş, Hesap ve İptal butonları sayesinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan hizmeti hızlandıran bir sistemdir. 500 metre verici sinyal özelliğine sahiptir. 000-999 kanal alıcı ekran ve saat alıcı ile çalışır.